Zespół Open by Horses - Open by Horses

Przejdź do treści

Zespół Open by Horses

Inga Zawadzka
Założycielka Open by Horses. Swoje życie zawodowe poświęciła obdarzaniu ludzi nieprzebranymi zasobami swojej wiedzy. Odeszła od nas we wrześniu 2014 roku, zostawiając cząstkę siebie i dobrą pamięć... O sobie pisała: 
Jestem trenerem biznesu od ponad 25 lat, a od 2008 r. prowadzę warsztaty „Konie uczą Ludzi” oparte na koncepcie Horse Assisted Education. W ten sposób pogodziłam zawodowo dwie moje pasje – pracę z ludźmi i pracę z końmi. Konie towarzyszą mi nieprzerwanie od dzieciństwa, od ponad 40 lat. Prowadzę również Train The Trainer Programu „Konie uczą Ludzi” licencjonowanego przez OPEN by HORSES, jestem opiekunem merytorycznym projektów szkoleniowych, w których Konie uczą Ludzi.
Dina Zawadzka
Jestem właścicielem firmy szkoleniowo doradczej od 2006 roku i zawodnikiem w jeździeckiej dyscyplinie skoków od 15 lat. Od 2009 lat prowadzę warsztaty „Konie uczą Ludzi” oparte na koncepcie Horse Assisted Education. Moje konie nauczyły mnie więcej niż ktokolwiek do tej pory i wykorzystuję tę wiedzę sukcesywnie w kontakcie z otaczającymi mnie ludźmi. Teraz mogę dzielić się tym doświadczeniem również w mojej pracy. Jestem współtwórcą i współprowadzącym Train The Trainer Programu „Konie uczą Ludzi” i koordynatorem zespołu trenerów OPEN by HORSES.
Ewa Hadała-Mikołajczuk
Jestem licencjonowanym trenerem OPEN by HORSES od czerwca 2012 roku, licencja nr 1.  Z wykształcenia matematyk. Z zawodu tłumacz. Z zamiłowania pedagog. Moim celem w pracy z dziećmi jest uczenie przez zabawę. Gdy poznałam HAE – Konie Uczą Ludzi – mój horyzont nagle zakołysał się, zrobił fikołka, zrobił się taki szeroki… i świat otworzył mi się do środka człowieka. Na początek była ciekawość. W końcu mam tyle zawodów… Potem nastąpiła fascynacja odkrywania nowych możliwości, na dodatek w asyście i z niezrównaną pomocą zwierząt, z którymi w końcu pracuję z wyboru, bo przecież mam już tyle zawodów…
Gosia Pyrka
Jestem licencjonowanym trenerem OPEN by HORSES od czerwca 2012 roku, licencja nr 4. Jestem instruktorem hipoterapii, trenerem parajeździectwa, kierownikiem stajni Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. Projektuję i prowadzę warsztaty oparte na koncepcie „Konie uczą Ludzi” dla rodziców dzieci niepełnosprawnych (relacje w rodzinie) oraz dla hipoterapeutów w obszarze relacji z podopiecznym i pracy zespołowej.
Andrzej Juchniewicz
Jestem licencjonowanym trenerem OPEN by HORSES od listopada 2012 roku, licencja nr 9. Jestem również trenerem biznesu i rozwoju osobistego od 1998 r. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu: sprzedaż i obsługa klienta, negocjacje, motywacja, komunikacja, integracja i budowanie zespołu, badanie zasobów, rozwój osobisty i zespołu, tworzenie wizerunku własnego i firmy, praca z celem i wizją firmy. Po kursie trenerskim metody „Konie uczą Ludzi” otworzyła się dla mnie ogromna przestrzeń do nowych sposobów uczenia i uczenia się – od koni. Prowadzę warsztaty Horse Assisted Education dedykowane kadrze menedżerskiej, liderom, handlowcom, negocjatorom, trenerom.
Monika Ruckgaber
Jestem licencjonowanym trenerem OPEN by HORSES od listopada 2012 roku, licencja nr 8. Jestem psychologiem, trenerem, terapeutą, autorką artykułów dotyczących kreowania własnego wizerunku. Specjalizuję się w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta, komunikacji, motywacji, integracji i budowania zespołu, badania zasobów, telemarketingu, rozwoju osobistego i zespołu, tworzenia wizerunku własnego i firmy, pracy z celem i wizją firmy. Projektuję i realizuję badania typu Asessment Center i Development Center. Możliwość prowadzenia warsztatów, w których Konie uczą Ludzi pozwala mi na wykorzystanie moich doświadczeń i kompetencji trenera, coacha, moderatora w zupełnie inny sposób oraz zaoferować uczestnikom moich szkoleń unikalną metodę rozwoju.
Sylwia Bikiewicz
Jestem licencjonowanym trenerem OPEN by HORSES od czerwca 2014 roku, licencja nr 19. Z wykształcenia jestem psychologiem i licencjonowanym trenerem metody „Konie uczą Ludzi” opartym na koncepcie Horse Assisted Education. Dodatkowo ukończyłam  szkołę trenerów biznesu. Aktualnie zajmuję się szkoleniami z umiejętności miękkich skierowanymi do różnych grup odbiorców. Metoda „Open by horses” otworzyła przede mną zupełnie nowe drzwi i zainicjowała wachlarz możliwości zarówno w obszarze szkoleniowym jak i  życiowym.
Elwira Chołuj
Licencjonowany trener OPEN by HORSES od czerwca 2014, III Edycja Programu Trenerskiego. Aktorka, socjolog, trener, moderator. Moc pozytywnej energii i ogromny szacunek do przestrzeni intymnej każdego uczestnika warsztatów.
Karolina Piechna
Licencjonowany trener OPEN by HORSES od czerwca 2014, III Edycja Programu Trenerskiego. Studiowała Psychologię ze specjalnością Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Była zawodniczka dyscypliny skoków przez przeszkody, obecnie pracownik międzynarodowego banku w obszarze HR. Swoją przygodę ze szkoleniami Konie Ucza Ludzi rozpoczęła w 2009 roku łącząc pasję wraz z biznesowym obszarem swoich zainteresowań.

Karolina Borys

604 793 528
Wróć do spisu treści