zespol-usuniete - Open by Horses

Przejdź do treści

zespol-usuniete

Marta Stasiełowicz
Jestem certyfikowanym trenerem warsztatów „Konie uczą Ludzi” opartym na koncepcie Horse Assisted Education od 2009 roku. Jestem też licencjonowanym trenerem OPEN by HORSES od listopada 2012, licencja nr 11. Zawodowo zajmuję się oceną i rozwojem pracowników. Od lat interesuję się komunikacją międzygatunkową.  Z wielką pasją tworzę i prowadzę warsztaty dla mam i dzieci, w których trenerami są Konie. Jestem współautorem warsztatów KONIU-MIKA-CJA  oraz EquiMAMA.
Agnieszka Bugaj
Jestem licencjonowanym trenerem OPEN by HORSES od czerwca 2012 roku, licencja nr 5. Ukończyłam też Szkołę Trenerów Biznesu Grupy SET. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej w zakresie jazdy konnej.
Iga Gierblińska
Jestem licencjonowanym trenerem OPEN by HORSES od listopada 2012 roku, licencja nr 7. Jestem polonistką i dziennikarką. Współpracuję z miesięcznikiem jeździeckim i pismami life style’owymi, pracowałam w Polskiej Agencji Prasowej i wydawnictwie książkowym. Prowadzę autorskie warsztaty „Konie uczą Ludzi” dla osób na zakręcie życiowym „Punkty zwrotne” oraz dla trenerów i zawodników – „Duety do mety” – w kontekście komunikacji między sportowcem a jego nauczycielem.
604 793 528
Wróć do spisu treści